Čtyři benefiční projekty roku 2009 - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Benefice

Čtyři benefiční projekty roku 2009

19. 1. 2010

hip hop, orient, rock a tenis

 

 

Rok 2009 byl pro organizaci výjimečný mj. také tím, že se připojila anebo se podílela na čtyřech benefičních projektech, jejíž výtěžek byl věnován k rozvoji našich sociálních služeb a programů určených dětem a mládeži se zdravotním postižením. Charakter těchto akcí byl velmi různorodý. Akce to byly svým zaměřenám vskutku různorodé.

Činnost organizace jsme představili jak mladší generaci na hiphopovém večeru „HIP HOP 4 HANDICAP“, tak střední generaci na přehlídce šedesáti orientálních tanečnic během výpravné „Orientální show“ ve zlínském Velkém kině. Také jsme dokázali oslovit návštěvníky zimní verze hudebního festivalu „Masters of Rock“. Vyvrcholením roku pak byla „Benefiční tenisová exhibice“, kterou předvedli bývalý tenisový zlínský odchovanec Jiří Novák a nadějný současný tenista Michal Tabara.

Na všech akcích byly našim zástupcům předány šeky z rukou našich sponzorů nebo část výtěžku (na Orientální show jsme se o něj dělili s o.s. Šance pro život). Jednalo se většinou o první podobné zkušenosti svého druhu pro nás i pořadatele, ale podle vyjádření organizátorů, vystupujících i samotných návštěvníků se akce i naše spolupráce s pořadateli shledaly s uznáním.

Zpráva o těchto benefičních projektech roku 2009  -  ZDE

 

 

Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit