Benefiční orientální show - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Pozvánky

Benefiční orientální show

10. 11. 2009

Oslava ženské krásy

 

Dne 21. listopadu 2009 se bude od v 18,00 hodin konat ve zlínském Velkém kině BENEFIČNÍ TANEČNÍ SHOW. V hledišti usedne tisíc diváků, kteří budou moci shlédnout více než 60 tanečnic na jednom podiu a to už od těch nejmenších. Show slibuje nádhernou výpravu, světelnou i pyrotechnickou show a velkou přehlídku tanečních stylů i kostýmů.

V minulosti již skupina Belly Dance Group Aphrodite taneční show organizovala, ale tato je výjimečná tím, že obsahuje nejen klasický orientální tanec, ale také mnoho dalších i moderních tanců.

Další velkou doménou projektu je dobročinnost, protože finanční výtěžek z této akce poputuje jednak Nadaci ŠANCE PRO ŽIVOT při Dětském rehabilitačním stacionáři, který byl zatopen vodou a jednak humanitárnímu sdružení „HANDICAP(?)“ Zlín, který se zabývá asistencí a dopravními službami pro postižené děti i dospělé.

Celá show je pojata jako oslava ženské krásy, od jejího stvoření až do dneška. Od stvoření bohyně Aphrodite z mořských vln, přes spoustu příběhů slavných žen. Žen neobyčejně silných, žen tajemných i nádherně nebezpečných.

Hostem programu bude herec a zpěvák Miroslav Hrabě, který zazpívá své nové autorské písničky a také se předvede divákům tak jak ho určitě neznají. Akci moderuje Iva Janálová.

Tato benefice, které se zúčastní na podiu i v zákulisí tolik úspěšných, ale hlavně ,,dobrých" lidí, si jistě zaslouží velkou pozornost všech.

Občanské sdružení „HANDICAP(?)“ Zlín už nyní děkuje všem, kteří se podílejí na přípravách a budou „přitom“.

 

Zvětšit