Arteterapie u nás - kroužek Áčko - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Další akce klubu

Arteterapie u nás - kroužek Áčko

2. 10. 2009

cestování za poznáním jinak


KROUŽEK ÁČKO JE TU ZNOVU. JE URČEN PRO VŠECHNY DĚTI A MLÁDEŽ, KTERÉ ZAJÍMA NETRADIČNÍ TVOŘENÍ, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ SETKÁVAT V MILÉ ATMOSFÉŘE S KAMARÁDY. PŘI NAŠEM SPOLEČNÝCH SETKÁNÍCH POUŽÍVÁME, ABYCHOM SE DOSTALI K CÍLI, RŮZNÉ TECHNIKY:

• PŘEDEVŠÍM PRVKY Z ARTETERAPIE, KTERÁ SE OPÍRÁ O RŮZNORODOU VÝTVARNOU ČINNOST,
• PRVKY DRAMATERAPIE - HERECKÉ UMĚNÍ, KTERÉ NÁM POMÁHÁ ODBOURAT U DĚTÍ NENÁSILNOU FORMOU OSTYCH A BLOKY, AT UŽ MAJÍ DŮVOD JAKÝKOLI,
• POHYBOVÉ PRVKY - UČÍME SE SLOVA A POCITY VYJÁDŘIT POHYBEM A VÝRAZEM,
• PRVKY Z MUZIKOTERAPIE, KDY POMOCÍ HUDBY VYJADŘUJEME SVÉ POCITY, MLUVÍME K OSTATNÍM, PODPORUJEME VNÍMÁNÍ OKOLNÍHO SVĚTA.

JEN NA NÁS ZÁLEŽÍ, JAK BUDEME S DANOU TÉMATIKOU PRACOVAT. NEJDE NÁM PŘI NAŠEM TVOŘENÍ V PODSTATĚ AŽ TAK O NĚJAKÉ DOKONALÉ DÍLO, ALE SPÍŠ O ZÁŽITEK, SAMOTNÝ PROCES TVOŘENÍ A TO JAK SE U TVOŘENÍ CÍTÍME. PROŽÍVÁME VĚCI NEJENOM TADY A NYNÍ, ALE UMÍME SE PŘENÉST I „DO JINÝCH ZEMÍ A JINÝCH ČASŮ“, CESTUJEME ZA POZNÁNÍM, S RŮZNÝMI VŮNĚMI, ZVUKY A PROMĚNAMI. SAMI JSME TĚMI, KTEŘÍ OVLIVŇUJÍ PRŮBĚH KROUŽKU A NÁLADU NAŠICH SETKÁNÍ.

VŠECHNY, KDO SI CHTĚJÍ SPOLEČNĚ S NÁMI NĚCO PODOBNÉHO VYZKOUŠET A PROŽÍT, SRDEČNĚ ZVEME MEZI NÁS – ve středu v liché týdny od 15,30 hodin do 17,30 hodin.

Těší se Lenka Smažinková,
vedoucí kroužku

 

Zvětšit