2. narozeniny Dobroděje - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Dobroděj

2. narozeniny Dobroděje

15. 10. 2014

Vše nejlepší všem "dobrodějům"

Druhý rok svého života oslavil Dobroděj, náš dobročinný obchod, který pomáhá se zajišťováním finančních prostředků na Handicapem poskytované sociální služby. Druhé narozeniny obchodu se konaly 10.10.2014 v přízemí 42. budovy svitovského areálu, kde obchod sídlí, a moc se povedly. O hudební doprovod se postarala Hudební škola Yamaha, slovem provázel Martin Pášma, nechyběl ani krásný narozeninový dort s knoflíky pro štěstí, či netradiční dražba speciálních „kousků“ z obchodu a tvořivý koutek pro děti.

Chceme poděkovat všem, kteří se na akci podíleli a pomáhali. Především dětem MŠ Sluničko, MŠ Sokolská, MŠ Stonožka, MŠ Louky a Prštné, které kreslily obrázky zboží, co obchod nabízí, a které budou v prostorách obchodu k vidění do 24.11.2014.

Dobroděj je tak trochu jiný obchod, jedni dobrodějové sem věci, které už nepotřebují, přinesou a druzí dobrodějové si je u nás za přívětivou cenu koupí.  Dobroděj nabízí oblečení, kabelky, obuv, knihy, porcelán, dárkové předměty, bižuterii, obrazy (a zdaleka nejen to).
Pokud by Vás myšlenka prvního zlínského „charity shopu“ oslovila, budeme moc rádi, pokud si do Dobroděje najdete cestu.

 

Zvětšit