13 medailí z Mistrovství ČR - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Sportovní klub

13 medailí z Mistrovství ČR

27. 11. 2022

6 zlatých a 7 stříbrných

 

Mistrovství České republiky ve zvukové střelbě se konalo 19. listopadu 2022 v Plzni. Kvalifikační podmínky pro účast na Mistrovství splnilo všech 6 střelců. Soutěžilo se ve střelbě z laserové pistole a pušky na 2x 10 ran. Střelci SK Handicap Zlín patřili mezi favority a potvrdili je.

Ve střelbě z pistole vybojovala zlatou medaili výborným výkonem 190 b. Eva Macháčková před Terezou Přikrylovou z Tandemu Brno (185 b.) a Kamilou Šamajovou z ASK Lovosice (184 b.).
V soutěži mužů potvrdil stabilní výkonnost Milan Hradil ziskem zlaté medaile za 187 b. Hned tři střelci nastříleli shodně 185 b., a tak museli o další medaile bojovat v rozstřelu. Druhé místo si vystřílel Tadeáš Holeček z ASK Lovosice a třetí místo obsadil Pavel David z Tandemu Brno.

V soutěži smíšených dvojic zvítězili reprezentanti Tandemu Brno Přikrylová-David výkonem 370 b., stříbro vybojovali pro Zlín Macháčková-Z. Hradil (167 b.) a třetí místo obsadili Šamajová-Krajíček z ASK Lovosice (162 b.).

Také ve střelbě z pušky vybojovali střelci SK Handicap Zlín medaile:
V soutěži žen zvítězila Irena Šourková z ASK Lovosice (190 b.) před Terezou Přikrylovou z Tandemu Brno (189 b.) a Zuzanou Duchoňovou ze ZORY Praha (187 b.).
Soutěž mužů ovládli zástupci Zlína - zvítězil Jaroslav Rozsypal (196 b.) před Milanem Hradilem (191 b.) a Pavlem Michelfeitem z Tandemu Brno (189 b.).
V soutěži smíšených dvojic zvítězili Přikrylová - David z Tandemu Brno (369 b.), stříbro pro Zlín vybojovali Hejčová-Rozsypal (365 b.) a třetí místo obsadili Policarová-Gruncl ze ZORY Praha (364 b.).

___
V rámci Mistrovství proběhlo i vyhlášení Českomoravského poháru - je to celoroční soutěž, do které se započítává 5 nejlepších výsledků za rok 2022.
V soutěži ve střelbě z pistole v kategorii mužů zvítězil Milan Hradil, v soutěži smíšených dvojic obsadili Hradilová-M. Hradil 2. místo.
V soutěži ve střelbě z pušky opět zvítězil Milan Hradil, druhé místo obsadil Jaroslav Rozsypal. V soutěži smíšených dvojic zvítězili Hradilová-M. Hradil, a Hejčová-Rozsypal obsadili 2. místo.

GRATULUJEME!!!

 

Zvětšit