... z návštěvní knihy Dobroděje - Handicap Zlín
Nacházíte se: Nástěnka / Dobroděj

... z návštěvní knihy Dobroděje

18. 11. 2016

Tož, hezky se to čte, děkujeme za díky

Jsem nesmírně potěšen, že jsem ve Zlíně objevil úžasný obchod, kde za nízké ceny můžu nakupovat dobré věci, a zdaleka nejen oblečení a knihy. Obchodní model jako takový by zasloužil ocenění za lidskost.
Matěj Frgala, Opava

Nacházím zde milé a vlídné přijetí, vzpomínky z dětství, zpodobněné ve věcech, které mají duši. S radostí daruji, ať dalším slouží, s radostí kupuji, co mne blaží. Již název „Dobroděj“ hovoří za vše… Děkuji.
Miroslava Reková

Do Dobroděje se podívám skoro pokaždé, když mám cestu kolem a snad ještě nikdy se mi nestalo, že bych odcházel s prázdnou. Ať už se jedná o oblečení, věci do bytu nebo alespoň něco pro radost. Obě dámy jsou vždy milé a dokáží zlepšit den. Přeji Dobroději, aby ještě dlouho dobu fungoval.
Kavka

Dobroděj je prima obchod. Ráda chodím do obchodu utrácet, velice se mi líbí. Přeji hodně zákazníků a velké tržby.
Benešová

Ráda sem věci nosím k užitku pro druhé a občas natrefím na úžasný klenot (např. kniha o Horníčkovi). Vše nejlepší do dalšího provozování bohulibé činnosti.
Jitka

Dovolte mi poděkovat za kvalitní služby spojené s charitativní prací pro potřebné lidi oběma usměvavým a ochotným děvčatům za pultem = našim „Dobrodějkám“. Vždy nás hezky obslouží a poradí nám.
S úctou Nataša Pavlů

Ráda sem chodím. Skoro vždy si něco odnesu a mám pak radost, že jsem si pořídila hezkou a levnou věc. Děkuji za úsměvy, za ochotu, za spoustu věcí a za příjemnou atmosféru.
Marcela Mezihoráková

Jsme častí zákazníci Dobroděje a vždycky se zde kromě zboží setkáme s usměvavým personálem, čehož je dnes jako šafránu.  Moc všem děkujeme a přejeme vše nej nej nej.
Zdraví Dřevovi

Do Dobroděje chodím nakupovat ráda. Člověk tu najde opravdu skoro vše, na co si vzpomene. Navíc se mi líbí, že jsem tu v těch vedrech sehnala úžasný zimní kabát - a za tu cenu úplná nádhera. A navíc tady máte skvělé prodavačky, usměvavou Broněčku s Marcelkou. Radost se sem vracet. Jen tak dál!
Andrea Dostálková

Milý Dobroději, protože nám děláš už 4 roky radost s krásnými věcmi „za hubičku“, tak ti k tvému dnešnímu výročí posíláme velikánskou HUBIČKU s poděkováním za skvělé služby nám potřebným. Ceníme si toho, že jsme příjemně obslouženy v pěkném prostředí útulné prodejny. Děkujeme!
Natálka + Alžběta

Dobroděj je pro mě vždy sázka na jistotu. Krom toho, že vždy objevím něco, bez čeho nemohu odejít, odcházím dík skvělému personálu vždy s dobrou náladou. Přeji mnoho zdaru.
Pavel H.

 

Zvětšit