Naše projekty

 

Facebook
Letní tábory a zájezdy


Handicap Zlín na Spanilé jízdě Brněnskem
   
A. Chudárek | 18.9.2016 | ... Letní tábory a výpravy


Takhle vypadal text na pohledu z dalšího, už jedenáctého aktivizačního zájezdu našich mládežníků... zavřeli sme rachotu, sbalili kramle a vyjeli na další betélné odvaz. Letos sme hópli na Brnisko, ze kerého Vám posíláme džusblues! Štatl je štatl ! Bydlíme na Kénigu, jezdíme šalino, basem a taky šífem


po Pryglu. Samo kemo, že sme byli na Špilasu, na Vystecu, v aqáču na Monte Bú, v Antroposu a v Techničáku. Taky sme zkókli Boskovice a kde co... Furt zpíváme ňáké songy, nebo chodíme dat ňáké špíl. Hlavně že zoncna vaří a my sme ve špicovém okeju.

překlad z hantecu
Vzali jsme si v zaměstnání řádnou dovolenou a vyjeli na pohodový výlet s Handicapem Zlín. Tentokrát jsme se vydali do moravské metropole, ze které Vám posíláme srdečné pozdravy! Brno je skvělé! Jsme ubytovaní v Králově poli, jezdíme tramvají, auto busem a taky lodí po Brněnské přehradě. Samozřejmě jsme navštívili Špilberk, BVV, byli v aquaparku na Kraví Hoře, v Anthroposu a Technickém muzeu. Také jsme navštívili zámek a westernové městečko v Boskovicích a mnohé další zajímavé lokality historického, vzdělávacího a kulturního zaměření. Pořád zpíváme, nebo něco hrajeme. Hlavně, že je hezky a že jsme se máme moc dobře.

Bylo nám všem suprově. Děkujeme hlavním partnerům akce - společnosti HP TRONIC spol. s r.o. a Nadaci ČEZ, která akci podpořila projektem Pomáhej pohybem.

..............


Díky také všem zúčastněným dobrovolníkům, kteří se svým nasazením postarali o další super akci - Karlu Vondráčkovi, Robertu Chochruňovi, Tomáši Baxovi, Markovi Gougelovi, Tomáši Chmelovi, Martinu Pavlíkovi, Dáši Škubníkové, Haně Vlčkové, Denise Kuchtíčkové, Radce Strixii Suchánkové, Pavlíně Seiferové a Barunce Chudárkové.

FOTOGRAFIE Z AKCE - ZDE

A NA FB - ZDE.

Přečteno: 1077x (naposledy 9.12.2019 v 15:59)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2019
Naši partneři 2018 Standardy kvality na výbornou!