Naše projekty

 

Facebook
Letní tábory a výpravy


Jeden za všechny! Všichni za jednoho!!!
   
A. Chudárek | 12.8.2016 | ... Letní tábory a výpravy


V duchu tohoto známého hesla se neslo nedávných deset srpnových dní na Revice ve Vizovicích, kde Handicap Zlín prožil další ze svých letních integračních táborů. Zde odkazujeme na pár fotografií! Bojovali jsme společně po boku tří mušketýrů proti kardinálovu vojsku, abychom si zasloužili


ztracené Přívěsky královny Anny. Utkávali jsme se o Stříbrné Lilie, abychom tak získali privilegia od královny a nakonec osvobodili muže se železnou maskou... A bylo toho mnohem mnohem víc... Vzájemnost, Pohoda, Pomoc, Radost, Napětí, Zábava... DĚKUJEME! Vedoucím a asistentům za dobrou vůli a velké nasazení, doslova dnem i nocí, včetně zdolávání "morové rány".

Byli jimi Kristýnka Homolková, Gábi Kristová, David Kubeš, Romanka Morávková, Martin Pavlík, Tony Sedláček, Lukáš Tisoň, Patrik Tisoň, Anička Vajdáková, Filip Váňa, Hanka Vlčková, Jiří Weinhönig, Majk Zubík; dále děkujeme naší úžasné zdravušce Barunce Chudárkové a skvělé programové vedoucí a režisérce Lidušce Sedláčkové. Děkujeme jednorázové výpomoci při nebo před táborem Fanymu a Lucince Štěbrovým, Tomíkovi Seiferovi, Míši Slováčkové, Kájovi Vondráčkovi, Olšákovi Pastorčákovi, Šídlovi Zapletalovi, Chicovi Hlavicovi a dalším. Děkujeme za velkou pomoc také Divadlu Hvozdná, 18. skautskému oddílu, DDM Sluníčku Otrokovice, mamince Homolkové a Marušce Štěbrové, kamarádům ze Zlín Film festivalu včele s Martinem Pášmou a pak všem nejmenovaným přátelům a finanční a materiálním podporovatelům Klubu dětí a mládeže!

Děkujeme všem podporovatelům akce a zvláště hlavnímu partneru klubu:
statutárnímu městu ZlínPřečteno: 1082x (naposledy 21.4.2019 v 05:08)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2018
Naši partneři 2017 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro