Na?e projekty

 

Facebook
Vstoupit


Pozdrav
   
Handicap | 24.3.2014 | ... Vstoupit


Jako dílo studentů FMK UTB ve Zlíně Adély Trubelíkové, Romana Zámečníka a Břetislava Staši vznikla během tzv. POZITIVNÍ KAMPANĚ nápis, který jsme seskládali do kratičkého videa. Do písmen jsou vloženy úryvky z rozhovorů s klienty a také s dobrovolníky zlínského spolku "HANDICAP".


„Chtěli jsme v kampani ukázat, že i přes svůj handicap se tito lidé umí radovat ze života často více, než mnoho zdravých lidí“, uvedla A. Trubelíková.

S pomocí klientů a dobrovolníků sdružení „Handicap(?)“ Zlín bylo možné vytvořit sérii propagačních materiálů, jejichž hlavním cílem bylo upozornit veřejnost, že i přes těžkosti všedních dní je na světě vlastně krásně.

Kampaň spočívala hlavně ve vystavení plakátů a rozmístěním mnoha nálepek na různých místech Zlína a k tomu byla na Facebooku sdílena jednotlivá pozitivní hesla. Současně byla otevřena výstava v Městském divadle Zlín se všemi vizuály. Účelem projektu bylo pokusit se změnit současnou mediální tendenci negativního zpravodajství.

Kampaň měla veřejnost vytrhnout ze všední reality a přimět ji zamyslet se nad tím, zda jejich pohled na svět není někdy až příliš negativní.
Odkaz na klip - ZDE.

Přečteno: 2084x (naposledy 28.11.2021 v 12:21)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2021 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Představujeme se Vám
Naši partneři 2021
Naši partneři 2020 Standardy kvality na výbornou!