Naše projekty

 

Facebook
Sbírka pro HANDICAP


Výsledky TESCO SBÍRKY
   
CHA | 19.5.2009 | ... Sbírka pro HANDICAP


Konečně můžeme shrnout výsledky sbírkově prezentační akce, kterou jsme pořádali ve spolupráci s hypermarketem TESCO Zlín a společnosti Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. od loňského adventu do letošních velikonočních svátků.


HM TESCO Zlín prodával v rámci charitativní akce "Pomáhejte s námi" své čokoládové medaile s logem akce a podařilo se mu nashromáždit z tohoto prodeje celkem 15 395 Kč. Společnost Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. věnovala 1 Kč z každého svého prodaného výrobku v průběhu loňského prosince z této prodejny. Celkem tak věnovali naší organizaci dalších 3 774 Kč. Obě tyto částky budou sloužit na podporu dopravních asistenčních služeb. Právě byly podepsány obě darovací smlouvy, a my i touto cestou oběma společnostem moc děkujeme.

Během tří předvánočních víkendů jsme před vstupem do HM TESCO prezentovali svou činnost, nabízeli naše výrobky a současně zde měli i sbírkovou kasičku. Z tohoto zde bylo pro naši další činnost, zejména pro rozvoj Klubu dětí a mládeže, shromážděno dalších celkem 34 562 Kč.

Velké poděkování patří jak vedení HM TESCO, dále Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. a také všem, kteří se v našem prezentačním stánku vystřídali, aby "pozvedli hrdě nad hlavu vlajku Handicapu", aby povídali o našich aktivitách všem zájemcům z řad veřejnosti, kteří vyráběli v Dílnách pro Handicap krásné výrobky, zkrátka kteří si našli čas a přišli se srdcem na dlani pomoct:

Adam Atarsia
Marie Bačůvková
Dana Frýdková
Gabriela a Irena Gougelová
Jiřina Hladíková
Aleš a Lenka Chudárkovi
Zdeněk Janda
Gabriela Kloudová
Marek Krajča
Bronislava Kroulíková
Ludmila Mentlíková
Martin Mokroš
Kateřina Popelková
Ludmila a Martina Sedláčkovy
Helena a Vlaďka Sieglovy
Kateřina Strojilová
Veronika Švecová
Alena a Marcela Zubíkovy

Přečteno: 2985x (naposledy 14.12.2019 v 09:20)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2019
Naši partneři 2018 Standardy kvality na výbornou!